T93YA500KT20 daugiapakopis kermetinis potenciometras
Gamintojas: VISHAY
Prekės kodas: T93YA500KT20
Prieinamumas: Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-25
Kiekis
Šis produktas turi minimalų kiekį 10
Specifikacijos:
  • Varža: 50 Ω
  • Tipas: daugiapakopis
  • Galingumas: 0.5 W
  • Tolerancija: 10%
  • Maksimali įtampa: 250 V
  • Matmenys: 9.8 x 9.8 x 5 mm
  • Fizinė forma: Kvadratas su užapvalintais kampais, spindulys 2,5 mm
  • Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -55 °C iki 155 °C