Uždaras linijinis guolis LMES30UU nerūdijantis plienas
Gamintojas: Wagney
Prekės kodas: MX-LMES30UU-NIERDZ
Prieinamumas: Prekių pristatymas 6-11 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-28
Kiekis
Produkto pavadinimas: Uždaras linijinis guolis LMES30UU nerūdijantis plienas
Aukštis (h): 2 mm
Ilgis (L1): 52.1 mm
Ilgis (L2): 1.85 mm
Dinaminė apkrova: 2120 kN
Statinė apkrova: 2800 kN
Išorinis skersmuo (Ø D1): 44.5 mm
Ilgis (L): 68 mm
Vidinis skersmuo (d): 30 mm
Išorinis skersmuo (D): 47 mm