Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Kruger&Matz poliarizuoti akiniai nuo saulės
Vienas didžiausių Kruger&Matz akinių nuo saulės privalumų yra poliarizacija. Poliarizuoti stiklai blokuoja šviesos atspindį nuo plokščių paviršių, pvz., sn..
12.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dantų šepetėlis Teesa Sonic Junior Boy sonic
Teesa Sonic Junior sonic dantų šepetėlio technologija garantuoja kelis kartus daugiau judesių per minutę, lyginant su rotaciniu elektriniu dantų šepetėliu. Puls..
34.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dantų šepetėlis Teesa Sonic Junior Girl sonic
Teesa Sonic Junior sonic dantų šepetėlio technologija garantuoja kelis kartus daugiau judesių per minutę, lyginant su rotaciniu elektriniu dantų šepetėliu. Puls..
34.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dantų šepetėlio galvutės Teesa Sonic soft
Pakaitinė Teesa sonic dantų šepetėlių galvutė sukurta taip, kad būtų užtikrinta maksimali burnos higiena. Šepetėlio antgalis su minkštais šereliais švelniai val..
9.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Šepečių galvutės TEESA SONIC 2vnt medium
Pakaitinė Teesa sonic dantų šepetėlių galvutė sukurta taip, kad būtų užtikrinta maksimali burnos higiena. Vidutinių šerių šepetėlio antgalis yra gana universalu..
9.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Šepečių galvutės TEESA SONIC hard
Pakaitinė Teesa sonic dantų šepetėlių galvutė sukurta taip, kad būtų užtikrinta maksimali burnos higiena. Kietų šerių antgalis puikiai prilimpa prie šepetėlio p..
9.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Pulsoksimetras Teesa BT PX70
Teesa BT PX70 medicininis pulsoksimetras - mažas, naudojimui namuose pritaikytas prietaisas, nustatantis arterinio kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą. P..
17.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Lenktas modeliavimo pincetas - pincetas blakstienoms priauginti
Lenktas pincetas yra nepakeičiamas visuose tiksliuose darbuose, kai reikia paimti smulkmenas, elektronikos dalis ir smulkius daiktus. Rožinės spalvos pincetas p..
2.30€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
FLOVES RFCD-8106 kūno kirpimo mašinėlė vyrams
RFCD-8106 kūno kirpimo mašinėlė yra specialiai sukurta vyrams ir siūlo visapusišką kūno priežiūrą. Ją galima naudoti tiksliam intymios srities, pažastų ir krūti..
Skustuvas ir kirptuvas 2-in-1 FLOVES
Pasirūpinkite savo išvaizda naudodami FLOVES 2-in-1 prietaisą, kurį sudaro skustuvas ir antgalis nosies plaukeliams kirpti. Patikimi peiliukai, belaidžio naudoj..
Elektrinis pėdų valymo įrenginys DOCO F002
Dėl dviejų keičiamų galvučių su skirtingais laipsniais įrenginio darbas prisitaikys prie jūsų poreikių. Be to, net ir ilgai naudojant įrenginį nepavargs jūsų ra..
Kensen 2-in-1 elektrinis skustuvas ir kirptuvas
Rūpinkitės savo išvaizda, kad ir kur būtumėte. Kensen skustuvas ir kirptuvas 2-in-1 yra lengvos ir kompaktiškos konstrukcijos, todėl jį galite pasiimti į atosto..
InFace ultragarsinis valymo prietaisas MS7100 - rožinis
InFace MS7100 kavitaciniame šveitime naudojama naujausia kavitacinio šveitimo technologija, kuri neskausmingai ir giliai valo odą. Palyginti su tradiciniu veido..
Belaidis veido ir kūno trimeris su dviem galvutėmis ANLAN 06-ATMQ21-02A
Su ANLAN akumuliatoriniu trimeriu greitai ir saugiai nusiskusite veidą ir visą kūną. Prietaisas turi aukštos kokybės peiliukus, todėl lengvai susidoros net su i..
ENCHEN Blackstone-3 skustuvas
Įsigykite skustuvą, kuris įveiks bet kokį iššūkį. ENCHEN Blackstone-3 yra IPX7 vandeniui atsparus ir turi 3 pjovimo galvutes greitam ir efektyviam skutimuisi. J..
ENCHEN Warrior skustuvas
Belaidis skustuvas ENCHEN Warrior padės jums kontroliuoti barzdą. Jame įrengti 3 judantys peiliukai, jis išsiskiria 5 W galia. Dėl specialiai suprojektuotos gal..
Šildomas akių masažuoklis ANLAN 08-AYBA12-02A
Prietaisas atlieka atpalaiduojantį masažą, stimuliuoja kraujotaką ir skatina kolageno susidarymą. Jis yra patogus ir sukurtas iš malonios odai medžiagos. Negana..
Jonizuojantis plaukų džiovintuvas ZHIBAI HL321 (juodas)
Džiovintuvas užtikrina pastovią temperatūrą ir apsaugą nuo perkaitimo. ZHIBAI HL321 veikia su 1800 W galia ir yra stebėtinai tylus (60 db). Puikiai tiks bet kok..
ZHIBAI HL350 neigiamai jonizuojantis džiovintuvas (juodas)
Profesionalus jonizuojantis džiovintuvas leidžia saugiai ir greitai išdžiovinti plaukus. Neigiamų jonų buvimas pagerins jūsų plaukų būklę – plaukai taps glotnūs..
Jonizuojantis plaukų džiovintuvas ZHIBAI HL510 (pilkas)
Džiovintuvas užtikrina pastovią temperatūrą ir apsaugą nuo perkaitimo. ZHIBAI HL510 veikia su 1800 W galia ir yra stebėtinai tylus (60 db). Puikiai tiks bet kok..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 99 (5 puslapių)