Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
SwitchBot saulės baterija, skirta SwitchBot Curtain
SwitchBot saulės baterija skirta SwitchBot užuolaidų įrenginių baterijoms įkrauti. Ji renka saulės spindulių energiją ir naudoja ją SwitchBot Curtain įrenginiam..
42.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot kontaktinis jutiklis - durų/langų ir šviesos intensyvumo jutiklis
SwitchBot kontaktinis jutiklis leidžia fiksuoti įėjimo ir išėjimo pro duris ar langą, jų atidarymo ir uždarymo momentą ir šviesos intensyvumo lygį patalpose, ku..
42.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot nuotolinio valdymo pultas
Lengvai valdykite savo prietaisus iš SwitchBot ekosistemos. Specialus SwitchBot nuotolinio valdymo pultelis turi 2 mygtukus, kuriems galite lengvai priskirti no..
27.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot užuolaidų strypo 2 modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot Užuolaidų strypo 2 sistema padės jums tai padaryti. Tiesiog pritvirtinkite ją..
95.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanusis nuotolinio valdymo pultas SwitchBot Hub mini
Sukurkite sau išmaniuosius namus. Prie SwitchBot Hub Mini išmaniojo valdymo pulto galėsite prijungti SwitchBot ekosistemoje esančius įrenginius ir gaminius, kad..
48.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot judesio jutiklis - Bluetooth
SwitchBot judesio jutiklis yra baterija maitinamas judesio jutiklis, kuris palaiko ryšį per Bluetooth Low Energy belaidę sąsają. Jutiklis gali fiksuoti judėjimą..
SwitchBot termometras ir higrometras
SwitchBot patalpų termometras ir higrometras tiksliai matuoja drėgmę ir temperatūrą, o patikimą veikimą užtikrina pažangus jutiklis. Jį taip pat galite sujungti..
SwitchBot termometras ir higrometras Plus
Dabar galite vos žvilgtelėję patikrinti pasirinktos patalpos temperatūrą ir drėgmę. SwitchBot patalpų termometras ir higrometras atlieka labai tikslius matavimu..
SwitchBot užuolaidų bėgelių I modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot užuolaidų bėgelių I sistema padės jums tai padaryti. Viskas, ką jums reikia p..
SwitchBot užuolaidų bėgelių U 2 modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot Užuolaidų bėgelių U 2 sistema padės jums tai padaryti. Viskas, ką jums reikia..
Belaidis nuotolinis jungiklis SwitchBot-S1 - juodas
SwitchBot-S1 leis bet kurį jungiklį paversti išmaniuoju jungikliu. Jis taip pat puikiai veiks kartu su mygtukais. Įrenginį labai lengva įdiegti, o jam maitinti ..
Belaidis nuotolinis jungiklis SwitchBot-S1 - baltas
SwitchBot-S1 leis bet kurį jungiklį paversti išmaniuoju jungikliu. Jis taip pat puikiai veiks kartu su mygtukais. Įrenginį labai lengva įdiegti, o jam maitinti ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)