Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
SwitchBot judesio jutiklis - Bluetooth
SwitchBot judesio jutiklis yra baterija maitinamas judesio jutiklis, kuris palaiko ryšį per Bluetooth Low Energy belaidę sąsają. Jutiklis gali fiksuoti judėjimą..
39.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot kontaktinis jutiklis - durų/langų ir šviesos intensyvumo jutiklis
SwitchBot kontaktinis jutiklis leidžia fiksuoti įėjimo ir išėjimo pro duris ar langą, jų atidarymo ir uždarymo momentą ir šviesos intensyvumo lygį patalpose, ku..
37.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot nuotolinio valdymo pultas
Lengvai valdykite savo prietaisus iš SwitchBot ekosistemos. Specialus SwitchBot nuotolinio valdymo pultelis turi 2 mygtukus, kuriems galite lengvai priskirti no..
16.90€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
SwitchBot užuolaidų strypo 2 modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot Užuolaidų strypo 2 sistema padės jums tai padaryti. Tiesiog pritvirtinkite ją..
95.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
SwitchBot termometras ir higrometras
SwitchBot patalpų termometras ir higrometras tiksliai matuoja drėgmę ir temperatūrą, o patikimą veikimą užtikrina pažangus jutiklis. Jį taip pat galite sujungti..
13.20€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Skydinis termometras su higrometru
Skydinis termometras su higrometru
QC - Quality Control
Elektroninis higrometras su termometru su dideliu LCD ekranu ir įmontuotu matavimo zondu (jutikliu). Prietaisas pasižymi gera matavimo raiška ir atsako greičiu...
6.80€
Prekių pristatymas 6-10 d.d.
SwitchBot saulės baterija, skirta SwitchBot Curtain
SwitchBot saulės baterija skirta SwitchBot užuolaidų įrenginių baterijoms įkrauti. Ji renka saulės spindulių energiją ir naudoja ją SwitchBot Curtain įrenginiam..
SwitchBot termometras ir higrometras Plus
Dabar galite vos žvilgtelėję patikrinti pasirinktos patalpos temperatūrą ir drėgmę. SwitchBot patalpų termometras ir higrometras atlieka labai tikslius matavimu..
Išmanusis nuotolinio valdymo pultas SwitchBot Hub mini
Sukurkite sau išmaniuosius namus. Prie SwitchBot Hub Mini išmaniojo valdymo pulto galėsite prijungti SwitchBot ekosistemoje esančius įrenginius ir gaminius, kad..
SwitchBot užuolaidų bėgelių I modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot užuolaidų bėgelių I sistema padės jums tai padaryti. Viskas, ką jums reikia p..
SwitchBot užuolaidų bėgelių U 2 modulis - baltas
Norite paprastas užuolaidas lengvai paversti išmaniosiomis užuolaidomis? SwitchBot Užuolaidų bėgelių U 2 sistema padės jums tai padaryti. Viskas, ką jums reikia..
Belaidis nuotolinis jungiklis SwitchBot-S1 - juodas
SwitchBot-S1 leis bet kurį jungiklį paversti išmaniuoju jungikliu. Jis taip pat puikiai veiks kartu su mygtukais. Įrenginį labai lengva įdiegti, o jam maitinti ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)