Baseus HDMI adapteris - belaidis vaizdo ir garso perdavimo įrenginys WiFi 4K

Gamintojas: Baseus
Prekės kodas: CATPQ-A01
EAN: 6953156222762
Prieinamumas: Parduotuvėje Vilniuje YRA
Parduotuvėje Kaune YRA
40.00€
Be mokesčių: 33.06€

Kiekis

Baseus HDMI adapteris, skirtas belaidžiu bendrinti savo išmaniojo telefono ekraną televizoriuje, suteikia galimybę nedelsiant perkelti 4K HD vaizdo įrašą. Jis palaiko tiek Android, tiek iOS įrenginius.

Adapteriu galima dalytis ekranu iš savo išmaniojo telefono. Tokiu būdu Bluetooth pagalba valdiklį galime prijungti prie išmaniojo telefono, o prisijungę prie adapterio per Wi-Fi, gauname tikrą žaidimų konsolę. Antroji galimybė naudoti adapterį yra kelių ekranų funkcija, kuri yra ypač patogu žiūrint filmą, nes tokiu būdu nereikia pristabdyti filmo kiekvieną kartą, kai į telefoną ateina pranešimas. Gauname ir perrašome, o filmas nuolat rodomas per televizorių.

Dauguma filmų yra įrašomi 24 kadrų per sekundę standartu, Baseus adapteris, kurio dažnis yra 30 Hz, leidžia atkurti nepraleidžiant kadrų net ir 30 kadrų per sekundę greičiu. Patirkite 4K filmų kokybę dideliame ekrane.

Adapteris taip pat leidžia prijungti telefoną prie automobilio borto kompiuterio ekrano. Tai leidžia jums bendrinti išmaniojo telefono navigaciją realiuoju laiku, todėl galite gauti dar daugiau naujausios informacijos apie kelią ir galimas transporto spūstis nei naudodamiesi automobilio automobilio garso sistema. (Automobilis turi turėti HDMI jungtį)


Prietaisas palaiko 2,4G ir 5G pralaidumą. Jis automatiškai analizuoja signalo kokybę ir persijungia į šią juostą, kuri yra stabilesnė, taigi jūs gaunate geriausią įmanomą signalą.

Įtaisyti komponentai leidžia sklandžiai perduoti garsą ir vaizdą nedelsiant, todėl vaizdas puikiai dera su garsu.

Specifikacija:

  • Jungtis: HDMI
  • Įkrovimo prievadas: USB-C
  • Skiriamoji geba: 4K, 30Hz
  • Ryšio tipas: 2,4G + 5G
  • Medžiaga: ABS
  • Spalva: juoda
  • Suderinamumas su: „Android“, „iOS“, „Windows“, „macOS“
  • Matmenys: 164 x 52 x 23 mm